AcronTwin

Hayat dediğin böyle olmalı…

Yüzme keyfini dört mevsim yaşamalı...

Yüzmek güzel şey. Şehir yaşamının stres ve yorgunluğundan mavinin kollarında arınmak. Sağlıklı bir yaşama kulaç atmak. Ama tatil yorgunluğu ve stresi yaşamadan kendi evinde yılın sadece 3 ayında değil her anında yüzebilmek daha da güzel. AcronTwin’in açılıp kapanabilir tavan sistemine sahip havuzu sayesinde yılın 365 günü dilediğiniz zaman yüzme keyfini yaşayabilirsiniz.

Dostlarla oturup sohbetlere dalmalı...

AcronTwin’de yaşamaya başladığınızda sadece sizin ve sevdiklerinizin kullanımınıza özel bir cafe daima hizmetinizde olacak… Doğal olarak size de menüye baktıktan sonra her zamankinden deyip siparişinizi vererek arkadaşlarınızla güzelce vakit geçirmenin keyfi kalacak.

Minikler, çocukluklarını doyasıya yaşamalı...

Oynamak ve eğlenmek her çocuğun hakkı… İşte AcronTwin tasarlanırken en çok üzerinde durulan noktalardan birisi de buydu. Küçüklere oyun ve eğlenceyi doyasıya yaşayacakları rengarenk ve güvenli oyun alanları sunmak. Birbirinden renkli kaydırak, tahterevalli ve salıncakların yer aldığı AcronTwin’in çocuk oyun alanında küçükleriniz neşeyle oyunlarını oynarken, sizin de içiniz rahat olacak.

Fit ve zinde kalmalı...

Sağlıklı ve zinde bir hayata fit bir vücutla kavuşmanızı sağlayacak tam donanımlı fitness center AcronTwin’da dilediğiniz her an hizmetinizde.

Stres ve yorgunluktan arınmalı...

Yorucu bir günün sonunda ihtiyacınız olan birazcık rahatlamak. Bunun için yapmanız gerekense AcronTwin’un saunasına geçip terleyerek vücunuzda biriken toksinlerden arınmak.

Huzur içinde güvenle yaşamalı...

Güvende olduğunuzu bilerek huzurla yaşamak AcronTwin’de alışmanız gereken şeylerin başında gelecek. Çünkü eğitimli özel güvenlik personeli ve kapalı devre kamera sistemiyle korunacak Rotana İstanbul’da tüm güvenlik önlemleri 7 gün 24 saat uygulanacak.